Otevírací systém Compack je symbiózou elegantního stylu a praktického designu. Systém je určen pro verze s jedním nebo dvěma křídly. Kompaktní dveře vybavené otočným a posuvným mechanismem splňují současně dva úkoly - šetří místo a vytvářejí moderní interiér.

Po otevření je každé dveřní křídlo přeloženo na polovinu a umístěno podél zdi, přičemž zabírá plochu dvakrát menší než jeho vlastní povrch. To je výhodné, když jsou nábytek a dekorační předměty umístěny blízko otvoru. Systém otevírání Compack se hodí k interiérovým rámovým dveřím s inovativními povrchovými úpravami - „vysoký lesk“ a „nano-špon“ (Německo).

Vnitřní dveře, které se sklopí na polovinu, budou vhodným řešením pro vytvoření vstupu do šatny, skladovací místnosti nebo archivní místnosti. Posuvný mechanismus je nepostradatelný pro otvory, u kterých klasická houpačka přináší nepříjemnosti. Skládací dveře se systémem Compack  jsou volbou praktických lidí, kteří drží krok s dobou.

Animace systému Compack
Série dveří, na které lze použít systém Compack

Kompletní sada systému
1. Sada Compack (dvě plachty, skládací mechanismus, příslušenství pro skládací mechanismus.);

.

Dvoukřídlé dveře

AGB KIT DUETTO QUADRO

Tento typ kování se používá v systému otevírání Compack. Díky patentovanému řešení je instalace rychlá a snadná. Jsou ideální pro designové dveře.