Systém otevírání dveří ROTO - je nejlepší alternativou k řešení se standardním dveřním křídlem. Hlavním prvkem pohonu je rotorový mechanismus. Stlačuje střed dveřního křídla do svahu na levé nebo pravé straně otvoru a umožňuje jej otevřít pohybem směrem k vám a od vás. Sklopné zavírací zařízení umožňuje snadné vrácení dveří do původní polohy.

Systém otevírání otočných dveří se používá pouze u rámových konstrukcí dveřních bloků. Dveřní křídlo je k dispozici s 1 nebo 2 listy. Sada obsahuje kování (zámek-držák, kliky dveří) a lišty, které zajišťují pohodlné používání nestandardního pohonu.

Konstrukce dveří s otočným systémem zabírá pouze prostor na vnitřní straně otvoru a uvolňuje místo v místnosti pro vnitřní předměty. Tato metoda otevírání kombinuje funkčnost otočných, posuvných a kyvadlových systémů. Mechanismus ROTO je vhodný pro instalaci v úzké chodbě, ve stísněné koupelně a dalších místnostech, kde potřebujete uvolnit místo pro skříňky a police.ANIMACE SE SYSTÉMEM ROTOSÉRIE DVEŘÍ, NA KTERÉ LZE POUŽÍT SYSTÉM ROTO
* kromě modelů 8 X / U / L, 10 X / U, 11 X / U, 15Z, 17Z, 20 X / U, 21 X / U, 22 X / U

ZAŘÍZENÍ

1. Set "ROTO" (dveřní křídlo, futra, zámek pro západku, mechanismus "ROTO")

Dodatečně:

2. Standardní lišty

3. Dveřní kliky


VELIKOST

Šířka otvoru Šířka křídla dveří Šířka po otevření dveří
800 650 600
900 750 700
1000 850 800

Návrh řešení

Orientace leva nebo prava (uveďte při objednávce)