Systémy otevírání dveří Komondoor CZ

COMPACK

Kompaktní a elegantní systém otevírání, který lze provést s jedním nebo dvěma křídly dveří. Každé křídlo dveří se při otevření sklopí na polovinu a sklopí se o zeď. Tento systém bude ideálním řešením pro zdobení šaten, technických místností nebo otvorů, kde klasický typ otvoru způsobí nepříjemnosti.

KUPÉ

Dveře posuvné po zdi jsou principem otevírání dveří, který každý ví. Struktura systému může být s jedním nebo dvěma křídly, kde je toto provedeno uvnitř otvoru i mimo něj. Ve dvoukřídlovém systému jsou uvnitř otvoru plátna na stejné linii a po otevření je každý list skrytý uvnitř zdi.

BOOK

Systém otevírání, ve kterém je křídlo dveří rozděleno na dvě asymetrické sekce. Po otevření dveří se části plátna sklopí a posunou na jednu stranu. V horní části otvoru je mechanismus „Book T1“, který zajišťuje plynulé otevírání dveří.

MAGIC

MAGIC je bezprahový podpůrný systém, který se perfektně hodí do obytných prostor. Mechanismus je instalován na stěnu a nosný profil se zařezává do dveřního křídla. Díky tomuto designovému řešení neuvidíte na zdi žádné vodítka. Což nepochybně blahodárně působí na celkový estetický dojem z interiéru.

ROTO

Vynikající alternativní řešení ke klasickým otočným dveřím. Mechanismus v tomto systému je navržen tak, aby křídlo dveří bylo středem přitlačeno k jedné ze stran otvoru, což vám umožní otevřít dveře jak k sobě, tak od sebe. Systém platí pouze pro rámové dveře a lze jej vyrobit s jedním nebo dvěma křídly.

INVISIBLE

Konstrukce krabice tohoto systému umožňuje instalovat dveřní křídlo v jedné rovině se stěnou, aniž by byl rám zarámován obložením, čímž se vytvoří efekt neviditelných dveří, které lze vylepšit, pokud stěna obsahuje barvu nebo texturu, která se neliší od textury nebo barvy dveří.

IZUDA

Speciálně pro znalce vintage a industriálního stylu, systém otevírání dveří s brutálním vzhledem a vynikajícími technickými vlastnostmi. Stylové kočáry s velkými koly, upevnění na zeď ozdobnými velkými šrouby, odhalená mechanika systému a tmavé lakování dokonale doplní interiér v půdním, grungeovém nebo vintage stylu.

INVISIBLE REVERSE

Systém skrytých dveří je dnes jedním z nejdůležitějších řešení v interiérovém designu. Až donedávna existovalo omezení - dveře mohly být instalovány pouze s otevíráním ven. Nový systém Invisible Reverse je navržen speciálně pro řešení tohoto problému - nyní mají dveře schopnost otevírat se do otvoru.

MAGIC UNIQ

Posuvný systém Magic Uniq je ve svém segmentu jedinečný a poskytuje všechny technologické výhody systému Magic, stejně jako umožňuje použití systému s plátěnými rámy standardních velikostí. Tato designová varianta organicky zapadne do moderního interiéru a umožní vám přizpůsobit dveře.

DIVA AIR

Systém posuvného otevírání DIVA AIR - nový koncept posuvného na stěnu. Nový, esteticky inovativní design, vyvinutý ve spolupráci s renomovanou italskou architektonickou firmou. Minimální vizuální stres, vše je jednoduché a zároveň mimořádně elegantní. Posuvné vodítko se díky absenci krytu stává součástí výzdoby interiéru, což mu dodává lehkost a vzdušnost.