Novinka

5 590 Kč bez DPH, 6 763,90 Kč s DPH

ks

Přístavný kontejner WELS s centrálním zámkem, pravé provedení

Mobilní kontejner je vyrobený z laminované dřevotřísky. Výrazným prvkem kolekce WELS je používání inovativní kombinované 3D hrany s dvojitou povrchovou úpravou, zaoblené rohy stolů a topů kontejnerů. Použity jsou kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné a ekologické. Foto ilustrační.
Více

Kód produktu: P01232Doprava a platba

Klíčové vlastnosti:
- materiál - DCP (laminovaná dřevotříska) 38 mm
- akrylová 3D hrana
- základní barevné provedení - venge, višeň, akát, merano, driftwood
- moderní design
- 3 zásuvky
- centrální zámek

Horní deska je vyrobena z DCP o tloušťce 38 mm a je po obvodu opatřena akrylovou 3D hranou. Čela zásuvek jsou olepena hranou ABS 2 mm. Ostatní díly jsou vyrobeny z DCP 18 mm. Boky a dno kontejneru jsou opatřeny hranou ABS o síle 0,5 mm.
Kontejner stojí na rektifikačních nožkách. Součástí kontejneru je centrální zámek.

Kontejner lze vyrobit v pravém i levém provedení (způsob provedení připište do poznámky k objednávce) - provedení viz obrázek nahoře (levé) - obj.číslo 102101; zrcadlové provedení (pravé) obj.č. 102102.

Shrnutí:
Kolekce WELS byla vyvinuta pro sebevědomé manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí. Kolekce nabízí široký výběr funkčních a praktických pracovních prostorů, které podporují efektivní práci manažera. Kontejner stojí na retifikačních nožkách. Jeho součástí jsou tři šuplíky uzamykatelné centrálním zámkem.

Způsob balení:
Dodáváno v demontu.

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na dverekomondoor@gmail.com