9 100 Kč bez DPH, 11 011 Kč s DPH

Výrobce: ProfildoorsKód produktu: P00781Doprava a platba

Otevírací systém Compack je symbiózou elegantního stylu a praktického designu. Systém je určen pro verze s jedním nebo dvěma křídly. Kompaktní dveře vybavené otočným a posuvným mechanismem splňují současně dva úkoly - šetří místo a vytvářejí moderní interiér.

Po otevření je každé dveřní křídlo přeloženo na polovinu a umístěno podél zdi, přičemž zabírá plochu dvakrát menší než jeho vlastní povrch. To je výhodné, když jsou nábytek a dekorační předměty umístěny blízko otvoru. Systém otevírání Compack se hodí k interiérovým rámovým dveřím s inovativními povrchovými úpravami - „vysoký lesk“ a „nano-špon“ (Německo).

Vnitřní dveře, které se sklopí na polovinu, budou vhodným řešením pro vytvoření vstupu do šatny, skladovací místnosti nebo archivní místnosti. Posuvný mechanismus je nepostradatelný pro otvory, u kterých klasická houpačka přináší nepříjemnosti. Skládací dveře se systémem Compack  jsou volbou praktických lidí, kteří drží krok s dobou.

Animace systému Compack
Série dveří, na které lze použít systém Compack

Kompletní sada systému
1. Sada Compack (dvě plachty, skládací mechanismus, příslušenství pro skládací mechanismus.);

.

Dvoukřídlé dveře

AGB KIT DUETTO QUADRO

Tento typ kování se používá v systému otevírání Compack. Díky patentovanému řešení je instalace rychlá a snadná. Jsou ideální pro designové dveře.

Parametry

Výska 180 cm, 185 cm, 190 cm, 195 cm, 200 cm, 205 cm, 210 cm, 215 cm, 220 cm, 225 cm, 230 cm, 235 cm, 240 cm, 245 cm, 250 cm
Výroba Na míru