Novinka

7 600 Kč bez DPH, 9 196 Kč s DPH

ks

Psací stůl WELS 180 cm, pravý. Originální design kolekce WELS je založený na obdélníkových tvarech se zaoblenými rohy stolních desek. Více

Kód produktu: P01230Doprava a platba

Psací stůl WELS 180 cm, pravý

Originální design kolekce WELS je založený na obdélníkových tvarech se zaoblenými rohy stolních desek. Výrazným prvkem kolekce je používání inovativní kombinované 3D hrany s dvojitou povrchovou úpravou. Použity jsou kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné a ekologické.

Klíčové vlastnosti:
- materiál - DCP (laminovaná dřevotříska) 38 mm a 18 mm
- akrylová 3D hrana
- základní barevné provedení - venge, višeň, akát, merano, driftwood
- moderní design

Rozměry:
- pravé provedení: 80 x 76,2 x 94,8 cm (d x š x v)

Stolová deska jednacího stolu WELS a nohy jednacího stolu jsou vyrobeny z DCP 38 mm. Po obvodu je stolová deska opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D hranou. Podnož je opatřena  ABS hranou o síle 2 mm. Rub stolu je vyroben z DCP 18 mm s hranou ABS 0,5 mm z viditelné strany. Stůl je instalován na dekoračních rektifikačních nožkách, díky kterým lze měnit výška stolu až o 15 mm.

Shrnutí:
Kolekce WELS byla vyvinuta pro sebevědomé manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí.  Kolekce nabízí širokou paletu funkčních a praktických pracovních prostorů, které podporují efektivní práci manažera. Stolové desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky a je na výběr z několika barevných provedení (viz konfigurace). Hrany stolu jsou zaoblené a jsou opatřené akrylovou 3D hranou, která by měla chránit proti nárazům.

Způsob balení:
Dodáváno v demontu.

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem na  dverekomondoor@gmail.com. Mimo země EU nedoručujeme.