Novinka

7 600 Kč bez DPH, 9 196 Kč s DPH

ks

Psací stůl WELS 180 cm, levý

Originální design kolekce WELS je založený na obdélníkových tvarech se zaoblenými rohy stolních desek. Výrazným prvkem kolekce je používání inovativní kombinované 3D hrany s dvojitou povrchovou úpravou. Použity jsou kvalitní materiály, které jsou zdravotně nezávadné a ekologické.

Více

Kód produktu: P01229Doprava a platba

Klíčové vlastnosti:
- materiál - DCP (laminovaná dřevotříska) 38 mm a 18 mm
- akrylová 3D hrana
- základní barevné provedení - venge, višeň, akát, merano, driftwood
- moderní design

Rozměry:
- levé provedení: 80 x 76,2 x 94,8 cm (d x š x v)

Stolová deska jednacího stolu WELS a nohy jednacího stolu jsou vyrobeny z DCP 38 mm. Po obvodu je stolová deska opatřena dvoubarevnou akrylovou 3D hranou. Podnož je opatřena  ABS hranou o síle 2 mm. Rub stolu je vyroben z DCP 18 mm s hranou ABS 0,5 mm z viditelné strany. Stůl je instalován na dekoračních rektifikačních nožkách, díky kterým lze měnit výška stolu až o 15 mm.

Shrnutí:
Kolekce WELS byla vyvinuta pro sebevědomé manažery, kteří ocení moderní design, funkčnost a pohodlí.  Kolekce nabízí širokou paletu funkčních a praktických pracovních prostorů, které podporují efektivní práci manažera. Stolové desky jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky a je na výběr z několika barevných provedení (viz konfigurace). Hrany stolu jsou zaoblené a jsou opatřené akrylovou 3D hranou, která by měla chránit proti nárazům.

Způsob balení:
Dodáváno v demontu.

Doručení po České republice a po Slovensku. Zboží doručujeme i do ostatních zemí EU, pro vyčíslení ceny dopravy se prosím obraťte s dotazem nadverekomondoor@gmail.com. Mimo země EU nedoručujeme.