Novinka

2 790 Kč bez DPH, 3 375,90 Kč s DPH

ks

INTEGROVANÝ UZAMYKATELNÝ SYSTÉM TITAN
EASY LOCK: Uzamykatelný mechanismus v rukojeti kliky, vyvinutý společností COBRA. Bezpečné uzavírání s kompaktním designem pro pohodlné používání Více

Výrobce: COBRAKód produktu: P01238Doprava a platba

COBRA dveřní kování OMEGA-S EASY LOCK

Objevte dveřní kování EASY LOCK Omega od společnosti Cobra. S patentovaným uzamykacím mechanismem v rukojeti nahrazuje tradiční způsoby zamykání pro WC set nebo dózický klíč. Kování umožňuje jednoduchou instalaci na levostranné i pravostranné dveře, aniž by bylo nutné předem určovat orientaci. Tato flexibilita usnadňuje montáž a zajišťuje širokou kompatibilitu s různými typy dveří. Bez ohledu na to, zda potřebujete kování pro levý nebo pravý směr otevírání, náš produkt vám nabízí jednoduché a bezproblémové řešení. .
Revolučním prvkem je umístění knoflíku z vnitřní strany rukojeti, což výrazně šetří vizuální estetiku rukojeti kliky. Žádné narušení pohledu, jen čistý a minimalistický design. Unikátní a praktický rozdíl ve srovnání s ostatními systémy.

V PRODEJI OD LEDNA 2024!!!

Vlastnosti produktu:

Elegantní design bez spodních rozet s jemnými rozetami pod kliku s výstupky. Vratná pružina a spojovací materiál pro dveře tloušťky 38-50 mm.

Rozměry kování:

  • Délka rukojeti 157,7mm
  • Tloušťka rozety pod kliku: 3mm
  • Rozeta pod kliku: 52x34mm
  • Rozteče pro šrouby: 38 mm