-40%

Původní cena 35 000 Kč bez DPH. Ušetříte 40% (14 000 Kč bez DPH) 21 000 Kč bez DPH, 25 410 Kč s DPH

ks

Kód produktu: P01177Doprava a platba

Tyto dveře jsou určeny pro ty, kteří hledají dobrou ochranu svého domova za dostupnou cenu.

Křídlo dveří je vybaveno dvěma MDF deskami: 16 mm silnou vnější a 10 mm silnou vnitřní. Tloušťka kovu 1,5 mm. Nemusíte si dělat starosti s hlasitými zvuky z chodby a nemusíte si dělat starosti s nezvanými hosty.

Konstrukce dveří je založena na třech vodorovných výztuhách, což zajišťuje vysokou pevnost dveří.

  • - Tloušťka dveřního rámu je 93 mm a tloušťka dveřního křídla je 73 mm.
  • - Tyto dveře mají 2 protiřezy, takže je nelze odstranit z rámu ani po odříznutím pantů. To je další překážka, která zabrání nežádoucím hostům zasahovat do vašeho majetku.
  • - Dveře jsou doplněny 2 panty s koulí uvnitř. To vám zaručuje spolehlivou ochranu dveří před prověšením a snadné otevírání.
  • - V souladu s evropským certifikátem kvality CE poskytují tyto závěsy až 250 000 otvorů a uzávěrů. A to je prakticky doživotní záruka na panty!
  • - Box dveřního křídla je izolován minerální vlnou. Za takovými dveřmi vám bude teplo a pohodlí!

Dveře mají po obvodu zárubně a dveřního křídla 2 těsnicí obvody. To vám poskytne další ochranu před cizími pachy a zvuky. 

Dveře mají dva zámky: spodní válec a horní páku. Hlavní rozdíl mezi horním zámkem spočívá v tom, že na rozdíl od spodního zámku nemá vyměnitelný válec. Zámek páky s „motýlkovým klíčem“ má větší počet kombinací pro „výběr“ a je spolehlivě chráněn před vyřazením a fyzickým vloupáním. Dveře jsou také vybaveny zámky se silnými příčníky. To pomůže ochránit váš dům nebo byt před zloději, kteří se snaží otevřít dveře páčidlem, kladivem a dalšími nástroji.

Dveře jsou vybaveny excentrem, který umožňuje nastavit hustotu ozvučnice závěsu i mnoho let po použití výrobku. To znamena, že váš byt nebo dům se nebojí průvanu, hluku a zápachu.

Dveře mají lišty se skrytou instalací, jejichž úkolem je skrýt části spojovacích prvků. To dává dveřím estetičtější vzhled.